תנאי שימוש בבלוג "הקוריאנים"

המידע המופיע בבלוג זה (”הבלוג”) נועד אך ורק לצורך התרשמות כללית  ומיועד לשימושם הפרטי בלבד של הקוראים, הנוטלים על עצמם אחריות מלאה לכל שימוש בו.הנושאים המתוארים  בבלוג הינם מטבעם דינמיים, חלקם מבוסס על ניסיון, על שיחות ועל אירועים שיכול ואינם מייצגים את פני הדברים ואת האוכלוסייה כולה והם  נכונים למועד שבו נאסף המידע בגינם.

החברה, הכלכלה והסביבה המשפטית והעסקית בקוריאה משתנים תדיר. לא נעשה כל אימות מקצועי לכל המידע  מול מקורות מחקריים או אחרים . כל המידע בבלוג ניתן “כמות שהוא”, ללא כל ערובה לשלמותו, דיוקו, עדכניותו או לתוצאות שיגרמו מהשימוש בו, וללא כל אחריות מפורשת ומרומזת, לרבות אך מבלי לגרוע מכלליות האמור, לביצועים, לסחירות או להתאמה לתכלית מסוימת.

אין בכל הנכתב בבלוג משום תחליף כלשהו לבדיקה עצמאית ולשיפוט טכני או עסקי בריא של הקורא. הכותבים ו/או קבוצת יונאקו בע"מ לא יהיו אחראים כלפי כל גורם שהוא ובשום מקרה, לכל החלטה שתתקבל או לפעולה שתינקט בהתבסס על המידע בבלוג זה, או לכל נזק תוצאתי, מיוחד או דומה, אפילו אם הודיעו על האפשרות לנזק שכזה.לפיכך, המידע שבבלוג זה ניתן מתוך הסכמה כי הכותבים אינם עוסקים במתן ייעוץ כלשהו. אי לכך, אין להשתמש במידע זה כתחליף לאימות עצמאי של המידע לפני כל הסתמכות עליו  ולהתייעצות עם יועצים מקצועיים ומיומנים בכל אחד התחומים  הרלוונטיים. הכותבים או קבוצת יונאקו בע"מ  אינם אחראית לכל טעות או השמטה שהיא, או לתוצאות שיגרמו מהשימוש במידע.

כמה מהקישורים בבלוג מפנים לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים. הכותבים ו/או  קבוצת יונאקו בע"מ אינם אחראים ואינם  מציגים מצגים כלשהם ביחס לדיוקו של התוכן באתרים אלו של צדדים שלישיים.צדדים שלישיים יכולים לשלוח תגובות והערות לפרסום בבלוג. ההערות והתגובות הללו מוגשות מתוך ידיעה כי הן יעברו בדיקה ועריכה , וכי לא כל התגובות תפורסמנה. כל התגובות וההערות של צדדים שלישיים שיפורסמו בבלוג (ערוכות ובלתי-ערוכות) מהוות מידע של  צדדים שלישיים, ואין לכותבים ולעורכים כל אחריות לתוכנם .זכויות היוצרים למלל וכל סוגי התוכן שבבלוג זה (פרט לתגובות והערות של צדדים שלישיים) הנם בבעלותו של איציק יונה  ( "הבעלים") . כל הזכויות שמורות.

השימוש או ההעתקה של כל מלל או חומרים אחרים שבבלוג זה (או כל קטע מהם) מחייב היתר מראש מהבעלים בנוגע לשימוש המבוקש. בנוסף, ומבלי לגרוע מהאמור לעיל, כל שימוש במלל או בחומרים אחרים שבבלוג זה (או כל קטע מהם) בפרסום היוצא לאור לציבור חייב להיות מזוהה כחומר של הבעלים ויש לציין בו את שמות המחברים.

צור קשר עם איציק יונה :

Facebook Comments

4 תגובות בנושא “תנאי שימוש בבלוג "הקוריאנים"

 1. תמר נ.

  כמי שאמורה לצאת לקוריאה למשימת הוראה אקדמית מעניינות אותי מאד רשימות אילו.אין ספק שהכתוב מאיר לי את הנסתר עד כה במה שקשור עם העם הקוריאני וארצו.

 2. עופר גרינפלד

  שלום רב,

  התרשמתי רבות מהאתר ומהתוכן הרב שלו אחרי שחבר הפנה אותי לאתר זה
  אודה לך אם תוכל לשלוח עצה טובה היכן אוכל ליצור קשר עם ספק [דילר] של רכבים מתוצרת קוריאה כדוגמת סאניונג
  תודה ובברכה,

  עופר גרינפלד

 3. ימית

  היי איציק אודה לך אם תשלח לי את המייל שלך על מנת שאני יוכל ליצור איתך קשר תודה

 4. אורי

  האם אפשר לקבל רשימה בסיסית של מחירי מוצרי יסוד בקוריאה כמו חלב, לחם, גבינה ובשר,   כמו כן, האם ניתן לקבל מכם סדרי גודל של מחירים להשכרת דירת 3 חדרים בסיאול ?

  בתודה
  אורי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *